JM Rollss.cz
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00 Kč
s DPH:0.00 Kč
 Newsletter
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Kontakt
JM Rollss s.r.o.
  Kamenná 183/10 Štýřice
  639 00   Brno
  774606206
 
 Externí modul

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Obchodní podmínky

Formulář pro odstoupení od smlouvy, vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu

Vážení zákazníci,

Jako koncoví zákazníci, fyzické osoby nepodnikající máte zákonem garantováno právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Protože je zřejmé, že v krajních případech nebude možné zboží do 14 dnů doručit, je pro Vás připraven formulář "pro odstoupení od smlouvy a vrácení zboží v zákonné lhůtě". Počítá se datum odeslání formuláře, nikoliv vrácení zboží. Je však nutné upozornit, že jde o specifikaci termínu zákonné lhůty. Platí i 14-tý den po nákupu - převzetí zboží. Vrácení finanční částky bude možné až poté, kdy bude provedena kontrola, že zboží bylo vyzkoušeno nikoliv používáno avšak nejpozději do 30-ti dnů.
 


Bude Vám vrácena celá částka včetně nákladů na dopravu. Účet pro platby a vrácení plateb je: 5210664369 /0800


Možnost vrácení zboží do stanovené lhůty 14 dnů od data prodeje, v případě balíku od data převzetí, se vztahuje pouze na fyzické osoby - koncové zákazníky. Osoby podnikající, OSVČ, s.r.o., a.s. a jiné mohou uplatnit pouze reklamaci. Zákonná lhůta 14 dnů se nevztahuje na zboží upraveného na objednávku, nebo vyrobeného na zakázku.


Důrazně upozorňujeme, že e-shop má dle zákonné úpravy právo účtovat stornopoplatky při vrácení zboží, je-li zboží poškozeno, nekompletní nebo musí být uvedeno do původního stavu. Zvláště důrazně upozorňujeme, aby zákazník zacházel se zbožím opatrně, zabránil poškrábání a jinému znehodnocení výrobku.


Tento formulář není určen pro reklamace poškození při dopravě - tuto reklamaci je nutné provéct ihned u řidiče při převzetí!