JM Rollss.cz
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00 Kč
s DPH:0.00 Kč
 Newsletter
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Externí modul

Průmyslová vrata ALFA PORTAS

                                                                              Sekční průmyslová vrata

                                                                                
                                                                                                                   Modely 
ISO 40mm je jeden z nejpopulárnějších produktů firmy Alpha Deuren. Moderní design mikroprofilovaných panelů, které tepelně izolují a odhlučňují. Různé druhy vestavěných oken o různých výškách, šířkách a barvách vytvářejí široké spektrum jen pro vrata ISO 40mm.


ISO 60mm jsou vrata s nadstandardními izolačními a těsnícími vlastnostmi. Nejvíce využívaná varianta, když je potřeba kvalitně izolovat venkovní a vnitřní prostředí. Jestli potřebujete oddělit váš sklad nebo halu od venkovního prostředí, tak je ISO 60mm přesně pro vás. Mikroprofilované panely zajišťují dobré odhlučnění a tepelnou izolaci v každých podmínkách.
 
Sekční vrata ISO 80mm se vyznačují výbornými izolačními a těsnícími vlastnostmi. Hodí se tedy především pro oddělení teplotně rozdílných prostor. Chcete-li udržet ve Vaší skladové nebo produkční hale stálou teplotu, nebudete volby vrat ISO 80 mm litovat. Oceloplechové panely s mikroprofilem vykazují výjimečné schopnosti zvukotěsnosti, tepelné izolace a odolnosti vůči povětrnostním vlivům.
 
Pokud vám záleží na velké průsvitnosti a viditelnosti, jsou tu pro vás vrata ALU 40mm. Hliníkové sekce jsou vertikálně rozděleny do několika částí, které díky své jednoduchosti lze upravit na míru a dle přání zákazníka. Hliníkové rámy v kazetovém provedení můžete kombinovat výplněmi různých typů izolačních oken, rozlišným lakováním hliníkových profilů, nebo výplněmi v podobě perforovaných plechů.
 
ALU 60mm silná sekční vrata jsou moderní, inovativní a díky své jednoduchosti a funkčnosti jsou nenáročná k montáži. Sekční vrata ALU 60 jsou standardně dodávána s trojitým prosklením a splňují tak veškeré nároky na tepelnou izolaci, hlučnost a nedochází ke kondenzaci vody mezi prosklením. Vrata jsou vhodná pro místa, kde je potřeba kvalitní viditelnost a konstantní vnitřní teplota.
 
 
Speciální na vratech (40/60mm) je to, že nemají vertikální rozdělení umožňující lepší výhled ven. Vysoce kvalitní plexisklo, které je tlusté a tvrdé má vzhledové vlastnosti podobné sklu. Tyto vlastnosti se odráží ve svém lesklém vzhledu a jeho atraktivitou.
 
Nejprodávanější produkt v oblasti vratové techniky.

KATALOG KE STAŽENÍ ZDE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA ZDE
 
  • Cena
    0,-
      
    0,-
Seřazení