JM Rollss.cz
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00 Kč
s DPH:0.00 Kč
 Newsletter
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Externí modul

Venkovní žaluzie

Externí (fasáda) žaluzie získávají na Českém trhu popularitu. Jedná se o moderní prvek, který dodává tělu budovy lehkost. Fasádní žaluzie jsou montovány na vnější straně a jsou určeny pro budovy s velkými okny nebo skleněnými fasádami.Funkčnost a pohodlí

V případě energeticky úsporných a pasivních budov se z jižní strany používá velké zasklení, které je vystaveno nadměrnému slunečnímu záření. V tomto případě použití žaluzie chrání před nadměrným světlem a také dává pocit soukromí.

Za zmínku stojí, že žaluzie poskytují účinný tepelný štít a pomáhají při práci s klimatizací. Mezi mřížkou a sklem je vytvořena tepelná bariéra, tj. Hmota vzduchu, která zpomaluje výměnu tepla. Díky tomu můžete při venkovní teplotě 35 ° C snížit teplotu uvnitř 
budovy na 10 ° C.

Hlavní výhody řešení

- lehká a jednoduchá hliníková konstrukce 
- ochrana a termoregulace 
- vysoká třída laků 
- hladké ovládání uzávěru

 

Lehká a jednoduchá hliníková konstrukce

Vodítka, lamely a spodní okapy jsou vyrobeny z hliníku odolného vůči atmosférickým faktorům a dodatečně chráněny vysoce kvalitními laky. Hmotnost rolety je v průměru 2-3 kg na m2 a nepředstavuje významnou zátěž pro strukturu budovy.

 


Ochrana proti hluku a odolnost proti povětrnostním vlivům

Fasádní žaluzie účinně snižují hladinu hluku a mají dodatečné stabilizátory ve formě bočních vodičů a ocelových kabelů v krytu PVC, které chrání fasádu před povětrnostními faktory.

 

Vysoká třída laků

Žaluzie jsou pokryty vysoce kvalitními laky odolnými vůči povětrnostním podmínkám a jsou k dispozici ve vybraných barvách podle palety RAL. Vlastní barvy můžete objednat z palety RAL.

 

Typy vnějších žaluzií

Klíčovým prvkem výrobku jsou lamely. Lamely jsou jinými slovy hliníkové desky ve tvaru písmene C nebo Z. Jejich šířka závisí na druhu roletu.

Jsou k dispozici ve dvou šířkách:

Lamela C65 / C80 / C80-S  ve tvaru písmene C o šířce 65, 80 mm (rotace 180 °) 
Laminát Z70 / Z90   ve tvaru písmene Z o šířce 70, 90 mm

Žaluzie umožňují volně upravit přístup světla a tepla do interiéru. Můžete zvýšit a snížit a změnit úhel lamel. Horní část rolety je často pokryta výškou nebo uzavřena speciálně vybranými kryty maskování tzv. fascie. Možnost výběru bočního krytu spolu s maskovacím krytem v barvách kompatibilních s paletou RAL.

Typy vnějších žaluzií

  


 

Hladké ovládání

Otevírání a zavírání v rozsahu 90 ° a 180 ° umožňuje pohodlné nastavení stupně průniku světla.

Elektrické ovládání pomocí elektromotoru

Elektrický motor je obvykle umístěn ve středu horního žlabu. Stejný žlab se používá u všech typů vnějších žaluzií. Ovládání slepé uličky lze v týmu vzájemně kombinovat. Toto je ekonomicky výhodné řešení, protože jeden motor může ovládat dvě nebo více žaluzií. Standardně jsou žaluzie vybaveny pohony řízenými drátem, které jsou již známy z venkovních žaluzií SOMFY. Kromě těchto jednotek budou také k dispozici jednotky domácího ovládání RTS a IO.

 

Automatizace počasí

Venkovní žaluzie mohou spolupracovat se systémem automatizace počasí.

Široká škála senzorů, jako jsou větrná a solární umožňuje plně automatizovat práci žaluzií, dynamicky nastavení množství světla do místnosti, nebo ho chrání před poškozením při nárazovém větru.

  


 

barva

Řada barevných možností a dekorů vám umožňuje dát individuální styl a charakter investice.

Moderní minimalismus
v souladu se současnými trendy, představujeme čisté a rozbité odstíny bílé, šedé a elegantní - od Popiel vyčistit antracit.

Dřevěné dekory
Pro lidi, kteří oceňují tradiční styl v budově.

Odvážné barvy,
implementujeme všechny tvůrčí nápady našich klientů.

  • Cena
    0,-
      
    0,-
Seřazení