JM Rollss.cz
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00 Kč
s DPH:0.00 Kč
 Newsletter
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
5/5

Pohon GfA SE 9.24 + řídící jednotka TS 959, trojtlačítko TOTMAN ("mrtvý muž") - do 300 kg = cca 20 m² (do 5 m šířky), 400V, 50 Hz.

Pohony pro průmyslová vrata německé značky GfA-ELEKTROMATEN se řadí mezi světovou špičku. Hřídelové pohony s napájením dle typu 230V i 380V, řídící elektronika s programovacím displayem a ovládacími tlačítky. Možnost připojení široké škály příslušenství - fotobuňky, tlaková či optická lišta atd. Po odblokování táhly elektropohonu lze ovládat "nekonečným" řetězem - výhoda při použití na vysokých či těžkých vratech.

Možnosti ovládání vrat:

  • ZEVNITŘ tlačítkem TOTMAN (mrtvý muž) - funkce OTEVŘÍT - STOP - ZAVŘÍT (OTEVŘÍT - impuls nahoru směrem otevřeno - po krátkém stisku tlačítka se vrata otevřou, funkce STOP - okamžité zastavení vrat, ZAVŘÍT - pro zavření vrat se musí držet tlačítko po celou dobu zavírání)
  • ZVENKU pomocí externího uzamykatelného tlačítka
  • IMPULSNÍ TLAČÍTKO - ovládání impulsem pomocí vnitřního a vnějšího uzamykatelného trojtlačítka (nahoru - zastavit - dolů) - otevírání stejné jako TOTMAN, ale při zavírání stačí tlačítko stisknout pouze jednou. U těchto vrat je nutná tzv. optolišta, která při najetí vrat na překážku reaguje okamžitým zastavením a otevřením vrat.
  • IMPULS DÁLKOVÝ - ovládání vrat pomocí dálkového ovladače. Při tomto způsobu ovládání je nutné vrata vybavit bezpečnostním jištěním spodní hrany, díky kterému se vrata při najetí na překážku zastaví a vyjedou nahoru
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)