JM Rollss.cz
Košík:1 ks
bez DPH:20 846.77 Kč
s DPH:25 226.00 Kč
 Newsletter
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Garážová vrata Krispol

                                                                                                                            

Sekční vrata                                                        

Způsob, jakým práce je schopen dosáhnout maximální prostor pro vozidla v garáži a na příjezdové cestě. Téměř neomezené možnosti dokončení umožňují vytvářet inovativní a jedinečná řešení.

Sekční vrata se mohou přizpůsobit různým typům garáží a šířky vstupu - i dvojgaráže. To zajišťuje vysokou úroveň komfortu, bezpečnosti a pohodlí obsluhy a vynikající tepelnou izolací.

 

Teplá brána - deska 40 nebo 60 mm

Sekční vrata KRISPOL jsou vyrobena ze 40 mm silných panelů naplněných polyuretanovou pěnou a uzavřených kolem obvodu a mezi segmenty. Tvar horního oblouku byl navržen tak, aby optimálně přitlačil horní panel dveří k překladu. Díky tomu mají tyto brány jednu z nejlepších tepelně izolačních vlastností na trhu: U= 1,2 W / m2 K

U energeticky účinných domů máme speciální nabídku: bránu VENTE K2 RFS 60 s tloušťkou větší než 60 mm. Tato mimořádně teplá dvířka mají také dvojité spodní těsnění panelu, průnikové těsnění a další obvodové těsnění, které překrývá tepelné mosty mezi stěnou a úhly. To umožňuje dosáhnout koeficientu U= 0,9 W / m2 K

Pevná konstrukce

Bez ohledu na to, jak dobře brána vypadá zvenčí, nezapomeňte, že je třeba ji nejprve pečlivě připravit. Takže zkontrolujte, jak brána vypadá zevnitř.

V mechanismech brány používáme řešení, která ji posilují, usnadňují montáž a přizpůsobení prostoru garáže, stejně jako zajišťují spolehlivost a estetický vzhled zevnitř.

Antikorozní galvanizaceVšechny kovové prvky vrat jsou chráněny proti korozi.Bezpečný každodenní život

Neustále zlepšujeme naše produkty zavedením řešení, která zlepšují bezpečnost použití a chrání mechanismy. V každé bráně instalujeme dodatečnou ochranu proti pádu brány v případě přerušení pružiny.

Pohony mají standardní přepínací spínač, který v případě, že narazí na odpor, zvedne bránu o cca 10 cm. Automatická brána může být také vybavena fotobuňkami, které zabraňují uzavírání, pokud dojde k překážce ve dveřích. Válečky instalované ve všech branách mohou být dodatečně opatřeny kryty na ochranu prstů. Také jsme dali brankové segmenty do speciálně konstruovaného, ​​bezpečného tvaru.

Seřazení
  • Cena
    0,-
      
    0,-
  • Výrobce